چاپ        ارسال به دوست

صعود دست جمعى به قله ٤٠٥٠ مترى تفتان به مناسبت روز محيطبان

برنامه صعود دست جمعى به قله ٤٠٥٠ مترى تفتان به مناسبت روز محيطبان با حضور بيش از ١٠٠ نفر از محيطبانان سيستان و بلوچستان و استانهاى همجوار برگزار شد.

با همت اداره كل محيط زيست استان سيستان و بلوچستان و همكارى سيمان خاش، برنامه صعود دست جمعى به قله ٤٠٥٠ مترى تفتان به مناسبت روز محيطبان با حضور بيش از ١٠٠ نفر از محيطبانان سيستان و بلوچستان و استانهاى همجوار برگزار شد.

 

خسرو جامعى، مدير عامل سيمان خاش عنوان كرد؛ برنامه دو روزه صعود دست جمعى به قله ٤٠٥٠ مترى تفتان با حضور بيش از ١٠٠ نفر از محيط بانان سراسر كشور به همت اداره كل محيط زيست استان سيستان و بلوچستان و همكارى سيمان خاش برگزار شد.

وى عنوان نمود، اين برنامه از بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخ ٩٦/٠٥/١٨ از محل اقامتگاه دره گل واقع در بخش تمندان از توابع شهرستان خاش آغاز گرديد و محيطبانان به سوى قله حركت و پس از يك شب استراحت در پناهگاه شماره ١ تفتان؛ در بامداد روز پنجشنبه مورخ ٩٦/٠٥/١٩ نسبت به صعود و فتح قله ٤٠٥٠ مترى تفتان اقدام نمودند.

در پايان برنامه، مديركل اداره كل محيط زيست استان سيستان و بلوچستان، سركار خانم دكتر پورملايى، ضمن تاكيد بر اهميت حفاظت از محيط زيست و نقش اصلى محيطبانان در اين خصوص بعنوان ضابط خاص قوه قضاييه، از كليه حاضرين و دست اندركاران برنامه باالخص شركت سيمان خاش تقدير و هدايايى به رسم يادبود به ايشان تقديم كرد.

جامعى افزود، اين برنامه كه با استقبال بى نظير محيط بانان استانهاى سيستان و بلوچستان، خراسان جنوبى و كرمان همراه بود، يكى از اقدامات ارزشمند اداره كل محيط زيست استان با همكارى شركت سيمان خاش بشمار ميرود و اميد است منبعد شاهد برگزارى برنامه هاى مشابه با هدف اشاعه فرهنگ زيست محيطى در ديگر استانهاى كشور با همراهى و حمايت ساير صنايع باشيم.

 

سيمان خاش، همراهى ماندگار 🌱

     
         
     
         
     
         
     
         
     
         


١١:١٤ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٠    /    تعداد نمایش : ١٠٤٢خروج