چاپ        ارسال به دوست

بازدید جناب آقاى فرهنگ، سفير ايران و جناب آقاى دهقان، رايزن بازرگانى ايران از غرفه سيمان خاش در نمايشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانيا

بازدید جناب آقاى فرهنگ، سفير ايران و جناب آقاى دهقان، رايزن بازرگانى ايران از غرفه سيمان خاش در نمايشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانيا

مديرعامل سيمان خاش: در دومين روز از نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا (Buildexpo) جناب آقاى فرهنگ، سفير ايران و جناب آقاى دهقان، رايزن بازرگانى ايران در تانزانيا از غرفه سيمان خاش بازديد كردند.

خسرو جامعى عنوان كرد: نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا (Buildexpo)، نمایشگاه برتر آفریقا و مهمترین رویداد صنعت ساختمان در این منطقه محسوب می شود. این نمایشگاه در آخرین دوره خود به بهترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان جهانی، جایگاهی برای ورود به یکی از بازارهای دارای رشد جهان را ارائه می دهد.

وى افزود: شركت سيمان خاش جهت توسعه صادرات خود همواره بدنبال يافتن جايگاهى براى فروش محصولات توليدى در كشورهاى آفريقايى بويژه شمال و شرق آفريقا بوده است كه نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا تحت پوشش قرار دادن بخش های مختلفی در ساخت و ساز شامل مصالح ساختمانی و ساخت ساز، پروفیل های ضدزنگ آلومینیومی، گرانیت، سرامیک، اتصالات و لوله و حفاری، ابزار و سخت افزارها؛ محل مناسبى جهت دستيابى به اين هدف به شمار می رود.

مديرعامل سيمان خاش گفت: در این نمایشگاه كه به مدت ٣ روز در كشور تانزانيا برگزار گرديد، غرفه دارانی از 30 کشور و بازدیدکنندگانی از سراسر غرب و مرکز آفریقا حضور يافته و اين فرصتی فوق العاده برای شركت سيمان خاش جهت اکتشاف در چندین کشور را در یک زمان بوجود آورد.

وى در پايان ضمن تشكر مجدد از دست اندركاران حضور شركتهاى توليدى ايرانى در اين نمايشگاه بويژه آقايان فرهنگ و دهقان،  سفير و رايزن بازرگانى ايران در تانزانيا، نسبت به حضور آن كارخانه در بازارهاى آفريقايى در آينده اى نزديك، ابراز اميدوارى كرد.

 

سيمان خاش، همراهى ماندگار🌱


١٤:٤٤ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٢    /    تعداد نمایش : ٥٣٠خروج