چاپ        ارسال به دوست

250 سبد مواد غذائی شرکت سیمان به محرومان خاش اهدا شد

250 سبد مواد غذائی شرکت سیمان به محرومان خاش اهدا شد

250 سبد مواد غذائی شرکت سیمان به محرومان خاش اهدا شد

 

رئیس شرکت سیمان شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: در ایام پایانی سال و در جهت شاد کردن دل اقشار نیازمند افزون بر 250 سبد مواد غذایی اهدایی این شرکت میان محرومان جامعه توزیع شد.

عبدالرحمن یارمحمدزهی افزود: یکصد سبد غذایی میان نیازمندان جمعیت هلال احمر، 75 سبد غذایی میان محرومان زیر پوشش بهزیستی و 75 سبد میان محرومان زیر پوشش کمیته امداد با حضور بخشدار مرکزی و روسای ادارات و کارکنان شرکت سیمان خاش توزیع گردید.

یارمحمدزهی تصریح نمود: علاوه بر توزیع سبد های مواد غذایی که شامل برنج، روغن، قند، ماکارونی و غیره بوده؛ یکصد کیسه برنج دیگر نیز به نیازمندان زیر پوشش کمیته امداد اهداء شده است.

وی بیان کرد: شرکت سیمان خاش در راستای خدمات و انجام وظایف انسان دوستانه خود کمک های زیادی را به اقشار مختلف مردم و بویژه نیازمندان ارائه می دهد.

این مسئول اظهار داشت: شرکت سیمان خاش با تلاش و همت کارکنان توانمند خود برای سومین سال متوالی توانسته در میان شرکت های زیر مجموعه شستا مقام نخست را به دست بیاورد.

مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی شهرستان خاش هم گفت: مشارکت و همیاری شرکت سیمان خاش در مباحث خیر و رفع نیازهای محرومان جامعه قابل ستایش است.

شجاعی ادامه داد: این شرکت به عنوان یک واحد شاخص صنعتی کشور که در زمینه های مختلف موفقیت کسب کرده؛ جدای از کارهای خیر در مباحث تولیدی و صنعتی و اقتصاد مقاومتی، رشد صادرات و غیره توانسته ظرفیت های خود را با شایستگی فراوان به مردم ایران و دنیا عرضه کند.

بخشدار مرکزی خاش از اقدامات ارزشمند اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل و کارکنان شرکت سیمان خاش در حوزه های مختلف قدردانی کرد.

روسای ادارات بهزیستی، کمیته امداد و جمعیت هلال احمر خاش هم ضمن تجلیل از حمایت های شرکت سیمان خاش از اقشار نیازمند جامعه گزارشهایی از اقدامات حوزه عملکردی خود ارائه دادند.

 

#کانال_تلگرامی_فرمانداری_خاش 

telegram.me/farmandary

@farmandary

 
     
 

 


١٥:٥١ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٩٥    /    تعداد نمایش : ١١٤خروج